WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIE POSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI
PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ
W 2014 ROKU
WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIE POSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI
PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ
W 2014 ROKU
Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 885 ze późn. zm.)
BURMISTRZ GMINY I MIASTA KRAJENKA
podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej:
- na podstawie art.12 ust.1 pkt 4 i art. 13 ust.1 pkt 2b) ustawy z dnia 15 listopada 1984 roku o podatku rolnym (Dz. U. z 2013 r. poz. 1381)
L.P. |
OSOBA |
L.P. |
OSOBA |
L.P. |
OSOBA |
1 |
Bannach Szymon |
2 |
Bator Grzegorz |
3 |
Graj Renata |
4 |
Kaliska Katarzyna |
5 |
Kaliski Marcin |
6 |
Klocek Marcin |
7 |
Konak Andrzej |
8 |
Maciejewski Jan |
9 |
Popławski Adam |
10 |
Rek Jarosław |
11 |
Zbonik Marcin |
|
|
- na podstawie art.3 ust.1 i ust.2, art.4, art.5 ust. 1 i ust. 3 ustawy z dnia 10 marca 2006 r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (Dz.U. Nr 52, poz.379 z późn. zm.)
L.P. |
OSOBA |
L.P. |
OSOBA |
L.P. |
OSOBA |
1 |
Adamczak Tomasz |
2 |
Aleksiewicz Karol |
3 |
Andruszkiewicz Grzegorz |
4 |
Arendt Justyna |
5 |
Banaś Bernadeta |
6 |
Bannach Czesław |
7 |
Bannach Marek |
8 |
Barabasz Krzysztof |
9 |
Barabasz Małgorzata |
10 |
Baranowska Anna |
11 |
Barański Andrzej |
12 |
Baron Piotr |
13 |
Bartenowski Łukasz |
14 |
Bartenowski Wiesław |
15 |
Bator Andrzej |
16 |
Bator Grzegorz |
17 |
Bator Maria |
18 |
Bator Mateusz |
19 |
Bator Stanisław |
20 |
Bator Zdzisław |
21 |
Bąbiński Bogusław |
22 |
Bąkowska Monika |
23 |
Bicz Anna |
24 |
Bieniek Krzysztof |
25 |
Bieniek Paweł |
26 |
Bihun Jerzy |
27 |
Bocheński Dariusz |
28 |
Bocheński Grzegorz |
29 |
Bocheński Piotr |
30 |
Bondos Krystyna |
31 |
Boroch Stanisław |
32 |
Brzeczkowska Magdalena |
33 |
Brzeziński Andrzej |
34 |
Buda Tadeusz |
35 |
Budnik Agnieszka |
36 |
Budnik Bernadeta |
37 |
Budnik Tadeusz |
38 |
Bukowy Marian |
39 |
Bukowy Radosław |
40 |
Burda Piotr |
41 |
Burda Stanisław |
42 |
Burniewicz Dominik |
43 |
Chałupczyński Piotr |
44 |
Chlebosz Bogusław |
45 |
Chwaliszewski Jarosław |
46 |
Ciepłuch Anna |
47 |
Cofał Krzysztof |
48 |
Czajkowska Krystyna |
49 |
Długosz Bogdan |
50 |
Drewniak Henryk |
51 |
Fornal Jan |
52 |
Gajewski Karol |
53 |
Gano Piotr |
54 |
Garczyński Jan |
55 |
Głyżewski Dariusz |
56 |
Głyżewski Marian |
57 |
Gnat Dominik |
58 |
Godlewska Katarzyna |
59 |
Godlewska Krystyna |
60 |
Golla Eugeniusz |
61 |
Górecki Jerzy |
62 |
Górska Beata |
63 |
Górski Kazimierz |
64 |
Grabowski Edmund |
65 |
Gradowski Jan |
66 |
Graj Henryk |
67 |
Graj Renata |
68 |
Grudzień Sabina |
69 |
Grygiel Danuta |
70 |
Grygiel Zenona |
71 |
Gryz Adam |
72 |
Gryz Mirosław |
73 |
Grzesik Gabriela |
74 |
Grześk Piotr |
75 |
Gugała Waldemar |
76 |
Jarno Jan |
77 |
Jasiak Zdzisław |
78 |
Kaczmarek Agnieszka |
79 |
Kaczmarek Leszek |
80 |
Kaliska Katarzyna |
81 |
Kaliski Andrzej |
82 |
Kaliski Marcin |
83 |
Kaliski Piotr |
84 |
Kaliski Stefan |
85 |
Kasprowicz Krzysztof |
86 |
Kasznia Arkadiusz |
87 |
Kaźmierczak Józef |
88 |
Kaźmierczak Szymon |
89 |
Kępiński Marcin |
90 |
Kisiel Tomasz |
91 |
Klaczyński Adam |
92 |
Klejna Krzysztof |
93 |
Klocek Marcin |
94 |
Kobyłka Zbigniew |
95 |
Kolat Halina |
96 |
Kolat Magdalena |
97 |
Koło Łowieckie BATALION |
98 |
Konnak Piotr |
99 |
Kopinke Bernard |
100 |
Kowalski Dezyderiusz |
101 |
Krokos Grzegorz |
102 |
Król Janusz |
103 |
Król Marian |
104 |
Król Mieczysław |
105 |
Krumrey Edyta |
106 |
Kuczyński Henryk |
107 |
Kurcin Piotr |
108 |
Kurczyński Jan |
109 |
Kurzawa Adam |
110 |
Kuś Józef |
111 |
Łazarowicz Kazimierz |
112 |
Łomińska Bożena |
113 |
Łomiński Jerzy |
114 |
Łosoś Paweł |
115 |
Machnowska Alicja |
116 |
Maciejewski Jan |
117 |
Maciejewski Jerzy |
118 |
Madej Ewa |
119 |
Marczykowski Piotr |
120 |
Margulska Karolina |
121 |
Marlewski Henryk |
122 |
Marlewski Zenon |
123 |
Marlewski Zygmunt |
124 |
Martenka Rajmund |
125 |
Martyn Grzegorz |
126 |
Martyn Joanna |
127 |
Michalski Henryk |
128 |
Michałek Jerzy |
129 |
Michoń Elżbieta |
130 |
Mielke Jan |
131 |
Miłoch Eugeniusz |
132 |
Miłoch Krzysztof |
133 |
Miłoch Tadeusz |
134 |
Mir Bernard |
135 |
Mirr Grzegorz |
136 |
Misiak Ryszard |
137 |
Moczadło Krystyna |
138 |
Mołdrzyk Kazimierz |
139 |
Morgulec Andrzej |
140 |
Mrotek Dariusz |
141 |
Mrotek Krzysztof |
142 |
Musiał Krystyna |
143 |
Narzyna Zdzisław |
144 |
Niedźwiecki Kazimierz |
145 |
Nowacki Sławomir |
146 |
Nylec Jadwiga |
147 |
Okoń Waldemar |
148 |
Olszewski Piotr |
149 |
Orłowski Ireneusz |
150 |
Owczarek Eugeniusz |
151 |
Owczarek Sylwester |
152 |
Owczarek Wacława |
153 |
Pawłowski Janusz |
154 |
Pietrzak Alicja |
155 |
Pietrzak Marek |
156 |
Piotrowska Barbara |
157 |
Piwowarczyk Małgorzata |
158 |
Plebanik Sylwester |
159 |
Płoski Czesław |
160 |
Pobereżny Jarosław |
161 |
Popławski Adam |
162 |
Popławski Waldemar |
163 |
Popławski Wiesław |
164 |
Prokop Eugeniusz |
165 |
Prokop Wojciech |
166 |
P.R.H.U. „AGRO SAD” ROGOWNICA |
167 |
Radke Edmund |
168 |
Radke Łukasz |
169 |
Radke Tomasz |
170 |
Rek Jarosław |
171 |
Rogenbuk Norbert |
172 |
Rogowski Leszek |
173 |
RSP DOLNIK |
174 |
RKS BĄDECZ |
175 |
Rutkowski Franciszek |
176 |
Rutkowski Jakub |
177 |
Schudda Janusz |
178 |
Serówka Janusz |
179 |
Serwan Jarosław |
180 |
Serwan Krzysztof |
181 |
Sikora Marian |
182 |
Skerra Dariusz |
183 |
Skowiera Piotr |
184 |
SPÓŁDZ.GOS.ROL.ŁOŃSKO |
185 |
Sromała Józef |
186 |
Stanek Krzysztof |
187 |
Staśkowiak Anna |
188 |
Stecyk Andrzej |
189 |
Stecyk Piotr |
190 |
Stępień Dariusz |
191 |
Stępień Krzysztof |
192 |
Stępień Tadeusz |
193 |
Streflik Zdzisław |
194 |
Stypa Tomasz |
195 |
Sudoł Janusz |
196 |
Sygnowski Sławomir |
197 |
Szczepaniak Alicja |
198 |
Szczepkowski Jarosław |
199 |
Szdzuij Agnieszka |
200 |
Tatara Stanisław |
201 |
Terlikowski Edward |
202 |
Terlikowski Kazimierz |
203 |
Terlikowski Marek |
204 |
Terlikowski Mateusz |
205 |
Terlikowski Sebastian |
206 |
Terlikowski Władysław |
207 |
Teusz Krzysztof |
208 |
Troczyński Andrzej |
209 |
Urbanek Dariusz |
210 |
Walewski Ryszard |
211 |
Walos Stanisław |
212 |
Weinstok Norbert |
213 |
Wendland Alojzy |
214 |
Wers Katarzyna |
215 |
Węgrzyn Henryk |
216 |
Węgrzyn Leon |
217 |
Wicik Roman |
218 |
Wielga Dominik |
219 |
Wienke Wiktor |
220 |
Winiarski Andrzej |
221 |
Winiarski Ryszard |
222 |
Wiśniewski Piotr |
223 |
Wiśniewski Przemysław |
224 |
Wiśniewski Tadeusz |
225 |
Wiśniewski Zygmunt |
226 |
Włodarczyk Sylwia |
227 |
Wołoszyn Anatol |
228 |
Wójcik Krzysztof |
229 |
Wójcik Mateusz |
230 |
Wruk Ryszard |
231 |
Zając Janusz |
232 |
Zając Marianna |
233 |
Załachowski Krzysztof |
234 |
Załachowski Ryszard |
235 |
Zamorski Stanisław |
236 |
Zamorski Tadeusz |
237 |
Zaręba Edward |
238 |
Zawadzki Edward |
239 |
Zaworski Rafał |
240 |
Zbonik Leopold |
241 |
Zbonik Marcin |
242 |
Zelent Henryk |
243 |
Zytur Brunon |
244 |
Zytur Łukasz |
245 |
Żarek Witold |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krajenka, dnia 25 maja 2015 r.
BURMISTRZ
GMINY I MIASTA KRAJENKA
(-) STEFAN KITELA